Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Jaký typ účesu zvolit?

Jedná se o extravagantní účesy,které jsou velmi slušivé a v poslední době velmi oblíbené.

Volba vhodného účesu je především na Vás.S mou pomocí a když Vám poradím můžeme docílit účesu,kerého se nebudete chtít nikdy zbavit!!Zamilujete si jej! Já osobně preferuji nejvíc účesy tvořené z kanekalonu.Je to materiál,který je určen pouze na tvorbu účesů,ne tak jako vlna nebo chemlon.Tím nechci tyto 2 materiály shazovat.Také se z nich dá tvořit,je to levnější varianta než kanekalon.Ale tím že kanekalon je určen na tvorbu účesů,je k vašim vlasům natolik šetrný ,že vlasy mají možnost v něm dýchat.
Další plus je,že si v něm vaše vlasy odpočinou od barev,laků,gelů apod.
Pokusím se Vám dát pár příkladů na co myslet při výběru daného účesu

pokud chodíte ráda do sauny,nebo jedete k moři,kde je vysoká teplota, nevolila bych být Vámi PRODLUŽOVÁNÍ KANEKALONEM. Hlavní důvod je ten,že tento účes tvořím z kanekalonu pony.Je to ten nejrovnější,nejkvalitnější kanekalon ,který je k nerozeznání od vašich vlasů.Působením vody a horka se jeho vlastnosti změní spíš na spečený zachumlanec,ze kterého budete neštastná a nádherný bohatý účes budete muset sundat. Dá se znovu narovnat horkou vodou,ale chce to hodně času,trpělivosti a výsledek i když bude famozní,se během dvou dnů změní opět v ten zachumlanec.... Jinak je tento účes Klasa!!!:-)Doporučuji,jen se vyhýbejte vodě a velkým teplotám jaké tady u nás naštěstí pro tento účes nemáme:-)

Další problém,kerý vám vrtá někdy hlavou je,zda-li máte dost husté vlasy pro daný účes.Já říkám máte!!!Znám fígle jak vám vlasy zahustit a volbou dobrých účesů tento probém řešit nemusíte. Rasta copánky,pseudo dready apod...         Francouzské copánky jsou například účes,který vypadá velmi dobře z hustých vlasů.Podud máte vlásky jemné a méně husté,na řadu přijde největší pomocník a zdokonávatel KANEKALON .Připletu vám jej do francouzských copánků a tím je vytvořím objemnější  a nejen to,mohu vám tam připlést nějakou fajn barvičku a podtrhnout extravaganci malým detailem.

Další věcí je velmi citlivá pokožka.Pokud víte,že ta vaše je taková,nevolte nikdy chemlon a volte pouze 100% kanekalon

Jinak je známo,že tyto účesy jsou velmi slušivé,myslím že pro každého se najde ten jeho a pokud se člověk nebojí,může vyzkoušet jakýkoli. Nemějte strach a nebraňte se něčemu novému. A jsem tu já,ráda vám poradím s volbou účesu a barev.


Počet přečtení: : 14382x

DALŠÍ ČLÁNKY