Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Open Rasta - prodlužování

-mé velmi oblíbené rasta copánky. Jedná se o mini copánky, které pletu z kanekalonu pony a yaki pony. Jsou to tzv. copánky s otevřeným koncem. Touto metodou i prodlužuji vlasy syntetikou. Zapletený copánek může být krátký i 2 cm a zbytek vám nechám rozpuštěný. Kanekalon je k nerozeznání podobný pravým vlasům, vyrábí se také v mnoha odstínech. Copánky ale mohou být i zapleteny víc a nechám vám volný jen konec. Kanekalon pony se dá i skvěle namelírovat a sestříhat do jakéhokoli tvaru. Péče o ně je náročnější. Umývání open rastů vyžaduje cit, aby se rozpuštěný kanekalon necuckal. Je dobré jej projíždět prsty s kondicionerem. Open rasta se dá jakkoli navlnit.

Proč zvolit Open Rasta Copánky:

- nenáročná údržba
- pokud vás trápí každodenní ranní žehlení vlasů, nebo naopak natáčení, foukání apod.
- jedná se o extravagantní účes, ve kterém budete nepřehlédnutelná
- pokud máte kratší vlasy a přejete si je mít dlouhé
- z open rasta copánků lze vytvořit různé kreace na hlavě (poradím vám jak), společenské účesy apod.
- open rasta copánky vytvoří velký objem
- naplétám je z kanekalonu pony nebo yaki pony, oba druhy kanekalonu jsou svou strukturou k nerozeznání od  pravých vlasůZ jakého materiálu je účes:

Open rastu naplétám z kanekalonu pony a yaki pony.Cena tohoto materiálu je vyšší,  z toho důvotu, protože se jedná o již zpracovaný 100% kanekalon, který vypadá jako vaše vlasyJak dlouho zabere vytvoření tohoto účesu (Open Rasta - prodloužení):

Naplétání trvá 5-12 hod. Záleží na hustotě vašich vlasů, množství copánků, délce napleteného copánku apod.

Jak dlouho vám tento účes vydrží:

3-6 měsíců. Vše záleží jak se o dané copánky staráte a v jakém prostředí se vyskytujete, také záleží na rychlosti růstu vašich vlasů apod.Barvy:

Kanekalon je syntetický vlas dost podobný pravým vlasům.Vyrábí se v mnoha barevných i přírodních odstínech, proto není problém vystihnout odstín barvy vašich vlasů. Kanekalon je stálobarevný materiál. Nelze jej barvit.Minimální délka vašich vlasů:

Od 7 cm
Délka vytvořeného účesu a počet copánků:

Open rasta copánky si můžete zvolit sama, jak dlouhé budete chtít. Také délku nápletu, počet copánků. Počet copánků se pohybuje od 110-200ks. Mohu naplést i micro open rasta
Péče o účes (Open Rasta copánky):

Péče o open rastu je náročnější. Doporučuji umývat jednou za 2-3 týdny, jinak podle potřeby. Výborné na open rasta copánky jsou bylinné šampony a vlasové vody. Na nezapletené konce kanekalonu doporučuji používat kondicioner a prsty je opatrně pročísnout. Pokud se vám dělají lupy,je možné používat šampon proti lupům. Nedoporučuji open rasta copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu. U open rasta copánků se volné konce pročesávají řídkým hřebenem.Čeho se vyvarovat a na co si dát pozor:

Nedoporučuji open rasta copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu.
Z praxe:

Určitě je fajn nebát se barev. Mnohdy i taková kombinace barev, která se vám zdá šílená, vypadá na open rasta copáncích úžasně. Kanekalon se vyrábí v mnoha přírodních odstínech a ty lze také nakombinovat tak, že váš účes dostane správný šmrnc:"))Zajímavosti o Open Rastě:
Ukázka účesu ve fotografiích:


   
Větší foto zdeVětší foto zdeVětší foto zde

Cena účesu:

  


   
Počet přečtení: : 13549x

DALŠÍ ČLÁNKY