Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Rasta copánky

Naplétáním copánků se věnuji již 9 let. Poradím vám s barvou popř.s namixováním barev i s volbou materiálu či typu účesu, který zvolit pro vaší osobu...


Proč zvolit Rasta Copánky:

- nenáročná údržba
- pokud vás trápí každodenní ranní žehlení vlasů, nebo naopak natáčení, foukání apod. 
- jedná se o extravagantní účes, ve kterém budete nepřehlédnutelná
- pokud máte kratší vlasy a přejete si je mít dlouhé
- z rasta copánků lze vytvořit různé kreace na hlavě (poradím vám jak), společenské účesy apod. 
- rasta copánky vytvoří velký objem
Z jakého materiálu je účes:

Naplétám je ze 100% kanekalonu Braid nebo syntetického Jumbo braid, yaki pony, také z chemlonu. Kanekalon se dost podobá strukturou pravým vlasům. Rasta copánky z chemlonu jsou levnější variantou.


Jak dlouho zabere vytvoření tohoto účesu (Rasta Copánků):

Naplétání trvá 8-14 hodin 
Záleží na hustotě vašich vlasů, množství copánků, délce apod.


Jak dlouho vám tento účes vydrží:

Copánky vytvořené pomocí Kanekalonu vydrží cca 3-6 měsíců. U chemlonu je pak výdrž cca 3-4 měsíce. Vše záleží jak se o dané copánky staráte a v jakém prostředí se vyskytujete, také záleží na rychlosti růstu vašich vlasů apod.


Barvy:

Kanekalon je syntetický vlas dost podobný pravým vlasům.Vyrábí se v mnoha barevných i přírodních odstínech, proto není problém vystihnout odstín barvy vašich vlasů. Kanekalon je stálobarevný materiál. Nelze jej barvit. Chemlon se vyrábí také v mnoha odstínech, ale je zde větší problém vystihnout přesnou barvu vašich vlasů. Toho lze docílit např. namícháním více odstínů jedné barvy.


Minimální délka vašich vlasů:

od 7 cmDélka vytvořeného účesu a počet copánků:

Rasta copánky si můžete zvolit jak dlouhé budete chtít, ale délka copánků z kanekalonu  je omezena délkou materiálu. Copánky z něj vychází do půli zad-do pasu. Jsem schopna vám je nastavit a naplést delší. Rasta copánky z chemlonu mohu naplést jakkoli dlouhé. Můžete si zvolit také počet, hustotu a tloušt´ku jednotlivých copánků. Počet copánků se pohybuje od 110-200ks.


Péče o účes (Rasta copánky):

Péče o copánky není náročná. Doporučuji umývat jednou za 2-3 týdny, jinak podle potřeby. Výborné na rasta copánky jsou bylinné šampony a vlasové vody. Důležité je, nepoužívat šampony s kondicionerem a také samotný kondicioner. Pokud se vám dělají lupy,je možné používat šampon proti lupům. Nedoporučuji copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu. 


Čeho se vyvarovat a na co si dát pozor:

Pro tento typ účesu nedoporučuji použít vlnu. Je to sice levnější varianta než kanekalon, ale ve vlněných copáncích byste se v létě nejspíš upekly. Navíc když se namočí, je velmi těžká. Nejsem zastánce tototo materiálu i z důvodu,že se mi rasta copánky z ní nelíbí.
Nedoporučuji copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu.


Z praxe:

Kanekalon vypadá o dost lépe než chemlon. Takové copánky, jak jsem již výše zmiňovala, déle vydrží cca 3-6 měsíců, Copánky z chemlonu vydrží 3-4 měsíce. Chemlon je zase na druhou stranu levnější variantou. Určitě je fajn nebát se barev. Mnohdy i taková kombinace barev, která se vám zdá šílená, vypadá na rasta copáncích úžasně. Kanekalon se vyrábí v mnoha přírodních odstínech a ty lze také nakombinovat tak, že váš účes dostane správný šmrnc:"))


Zajímavosti o Rastě:
Ukázka účesu ve fotografiích:Cena účesu:

  


   
Počet přečtení: : 27300x

DALŠÍ ČLÁNKY