Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Materiál

Kanekalon používám k naplétání:

  • Rasta copánků,
  • Open Rasta,
  • Micro Rasta,
  • Corn Rows,
  • Pseudo
  • a Silky dreadům.

Kanekalon JUMBO BRAID

- Jedná se o nezpracovaný syntetický kanekalon ideální na rasta copánky, ale i na pseudo dready a silky dready (siky dready jsou lesklejší). Je 120cm dlouhý. Délka copánků a pseudo dreadů je tímto omezena. Je lesklý, necuchá se při pletení. Tavím jej ohněm. Délku copánku můžu nadstavit.

Kanekalon BRAID

- Je to 100% kanekalon. Používám jej k naplétání rasta copánků a silky dreadů. Je dlouhý cca 140 cm, proto můžu naplést copánky delší. Balení Braidu je trochu objemnější než jeho levnější varianta jumbo braid. Méně se leske a vypadá přirozeněji. Je vhodný jak na copánky tak na silky dready, kdy jeho vzhled připomíná pravé vlasy. Tavím jej ohněm, horkou vodou nebo žehličkou na vlasy.

Kanekalon PONY

- Je to 100% kanekalon dosti podobný vašim vlasům. Je ideální na open rasty a prodlužování vlasů syntetikou. Jeho délka je 140 cm. O open rasty je zapotřebí se více starat aby se kanekalon necuchal. Také jsem zjistila, že je ovlivňuje i počasí. V zimě vydrží kanekalon déle krásně rovný, ale v létě když na něj pere slunko kanekalon plstnatí. To je ale také dobrý začátek pro silky dready, které se dají pak snadno udělat. Ukončuji vodou nebo gumičkami v barvě vašich vlasů popř.kanekalonu.

Kanekalon YAKI PONY

- Syntetický kanekalonJe vhodný na všechny typy účesů zejména na open rasty. Je dlouhý 140 cm. Je také rovný jako kanekalon pony. Tavím jej ohněm.

Kanekalon MICRO ZIZZI

- Vhodný na open rasty.Jsou to mini copánky zaplétané do copánků. Ukončuji ohněm nebo gumičkami.Není špatná kombinace různých druhů kanekalonu nebo barevné přechody a melíry kanekalonu. Kanekalon objednávám podle vašeho přání.

Chemlon

- Kdo by byl dříve řekl, že tento materiál určen k výrobě chemlonových deček se dnes bude používat na rasta copánky? Také na pseudo dready a corn rows. Je to nejlevnější varianta. Na pseudo dready ideální, ale copánky z něj nevypadají moc přirozeně. Ale i tak jsou fajn :") Nejraději volím kombinaci kanekalonu a chemlonu a různé kombinace barev.


K dostání v galanteriích.


Stačí mi už jen sdělit jak husté vlásky máte, jakou barvu vlasů máte, popř. jakou barvu materiálu chcete, jaký materiál a já se podívám doma, zda-li jej nemám a nebo jej obstarám.

Margherita (www.rasta4u.cz)
  

. - umělé vlasy - Ideální řešení pro rychlé a levné prodloužení vlasů. Toto umělé vlákno je velmi podobné lidskému vlasu. Je nehořlavé a dá se různě tepelně upravovat, jak jste zvyklá:) Obrovskou výhodou je to, že tento vlas nestárne a netrpí vysoušením. Pramínky připravuji pro metodu keratin, clip in a tisáž:) - asijské vlasy a vlasy evropského typu- Jedná se o pravé vlasy a nejlevnější vlasy na trhu. Fajn způsob jak si nechat prodloužit vlasy rychle a levně. Nevýhoda je ta, že tyto vlasy jsou oproti těm našim velmi tvrdé a nepoddajné, proto se nechávají ztenčovat a upravovat do podoby středoevropských vlasů. Druhou nevýhodou je to, že i když zaplatíte málo oproti kvalitnějším vlasům, jejich obnova bude častá. Tmavé nebělené vlasy vydrží i rok při správné údržbě, ale světlejší odstíny tak půl roku. Nicméně, kdo chce být dlouhovláskou na kratší dobu, je tato volba ideální. Tyto vlasy Vám připravím pro metodu keratin, tisáž i clip in. -Indické vlasy- Řekla bych, že tyto vlasy jsou takový střed, ale znovu se přikláním k tomu, že tmavovlásky mají obrovskou výhodu, že tyto vlasy vydrží déle chemicky neodbarvované. Jsou krásné, lesklé a při správné údržbě můžou vydržet i 2 roky. Tyto vlasy připravuji pro metodu keratin - Východoevropské vlasy(kazašské)- Tyto vlasy patří mezi mé nejoblíbenější. Jsou to panenské čili chemicky neupravované (pouze blond a světle hnědá je šetrně odbarvená) velmi podobné našim středoevropským vlasům. Jsou krásné, lesklé a pevné. Jsou vhodné pro ženy, které mají pevnější vlasy. Nedoporučuji je na hodně jemné vlásky. Východoevropské vlasy mohou při dobré údržbě vydržet 3-5 let. Jsou velmi vhodné i na zahušťování vlasů. Tyto vlasy připravuji pro metodu keratin - Středoevropské vlasy- Jedná se o nejkvalitnější a nejdražší vlasy na trhu. Mnohdy tyto vlasy lidé zaměňují s vlasy evropského typu, ale není to tak. Evropský typ je pouze asijský vlas tenčen do podoby evropského vlasu. Středoevropské vlasy jsou panenské chemicky neupravované vlasy, krásné lesklé. Při správné údržbě vydrží až 5 let. Vhodná volba pro ženy, které mají i velmi jemné vlasy. Tyto prameny připravuji pro metodu keratin. Pokud se rozhodujete nechat si prodloužit vlasy, zvažte který typ Vám bude vyhovovat nejvíc. Já Vám určitě budu doporučovat ty zmíněné dvoje nejvalitnější, ale je to na vás:) Samozřejmě mi můžete kdykoliv napsat nebo zavolat a já Vám moc ráda poradím. Na prodlužování vlasů vybírám kvalitní vlasy, které musí být REMY čili být ve správném směru a tímto se zabrání cuchání vlasů. Na prodlužování vlasů používám velmi kvalitní tvrdý keratin, u kterého nehrozí sjíždění pramene, měknutí a drolení keratinu.
Počet přečtení: : 21017x

DALŠÍ ČLÁNKY