Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ WWW.RASTA4U.CZ


V současné době jsem narazila na docela zajímavý problém, který mi není lhostejný a ráda bych vydala oficiální prohlášení.

Je to již nějaký ten pátek, kdy se mi ozvala osoba, která si říká míšA. Tématem bylo, že jsem jí zkopírovala název domény www.rasta4u.cz (resp. název RASTA4U). Její webové stránky mají název www . rasta4u . estranky . cz (stránky jsou umístěny na bezplatné free službě estranky.cz). Tato osoba pochází z Prahy. Docela mě to zarazilo a určitě jsem nečekala, že by se něco podobného někdy objevilo. Zejména, když vím, že jsem nikomu název neukradla jak výše zmíněná osoba uvádí v různých diskuzích.

Je docela jednoduché vylíčit, jak jsem k názvu domény přišla. Jelikož jsem pociťovala nutnost mít své vlastní webové stránky, oslovila jsem společnost zabývající se profesionálními webovými systémy na klíč. Tato společnost má již letitou zkušenost s tvorbou webových systémů a domluvili jsme si jednání. Na této schůzce jsme řešili nejen náležitosti nového webu, ale jedním z bodů byla i doména a její název. Vybírali jsme z celé řady názvů a mimo ostatní názvy zde byl i návrh www.rasta4u.cz  Volně jsme se inspirovali jedním z projektů, které tato firma řešila v minulosti a to doménou www.style4u.cz. Jelikož se nám tento název zdál jako optimální, zkusili jsme ověřit dostupnost domény u firmy FORPSI. Doménové jméno bylo volné a tudíž nebylo prakticky žádné překážky k jejímu zaregistrování. Takto jsme přišli na tento název domény, tudíž jsme nic nikomu neukradli ani nezkopírovali. Vše šlo regulérní cestou a o možném duplikátu názvu jsme neměli žádné tušení, navíc takových duplexů jsou na internetu tisíce a nikdo s tím nic neudělá, vznikají a vznikat budou - bráno obecně).

To že si dotyčná osoba nezaregistrovala toto doménové jméno (www.rasta4u.cz) je bohužel její chyba. A její slova, že nikdy nic takového nečekala (nečekala, že by jí někdo tuto doménu obsadil, když už má nějaký svůj nick na bezplatné službě, který nemá skoro žádnou váhu), jsou naivní, dětinské a neprofesionální.

Po nějaké době se nám dotyčná míšA ozvala a začala nás obviňovat z krádeže a také mě začala poškozovat na různých diskuzích společně s jejími kamarádkami, tématicky zaměřených na pletení copánků RASTA. Tento krok se nám nelíbí a plně se distancujeme od tohoto nekalého jednání těchto osob, které mě chtějí jednoznačně poškodit, aniž by byly seznámeny s mou prací.

Tímto tedy prohlašuji, že jsem dané doménové jméno neokopírovala a vše jsem udělala v dobré víře. Tato situace mne velice mrzí, zejména to, že někdo poškozuje mé dobré jméno. Prosím proto, aby se lidé pozastavili nad hloupým chováním dotyčné, která svou šanci promarnila a svůj vztek si spolu s kamarádkami vylévají na mé osobě.

Ještě jednou zdůrazňuji, že se od těchto reakcí plně distancuji a věřím, že se tyto útoky na mou osobu přestanou objevovat.

Margherita

    
Počet přečtení: : 8912x

DALŠÍ ČLÁNKY