Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Rasta účesy

 

RASTA COPÁNKY

Naplétám je ze 100% kanekalonu Braid nebo syntetického  Jumbo braid, yaki pony, také z chemlonu. Vlnu nedoporučuji. Naplétáním copánků se věnuji již 9 let. Poradím vám s barvou popř.s namixováním barev i s volbou materiálu. Kanekalon vypadá o dost lépe než chemlon. Takové copánky déle vydrží cca 3-6 měsíců, záleží na rychlosti růstu vašich vlasů.Kanekalon je syntetický vlas dost podobný pravým vlasům.Vyrábí se v mnoha barevných i přírodních odstínech, proto není problém vystihnout odstín barvy vašich vlasů. Copánky z chemlonu vydrží  3-4 měsíce. Je to levnější varianta. Rasta copánky  si můžete zvolit jak dlouhé budete chtít, také počet, hustotu a tloušt´ku jednotlivých copánků. Počet copánků se pohybuje od 100-200ks. Naplétání trvá 8-14 hodin. Péče o copánky není náročná. Umývání podle potřeby, nejlépe 1x za 3 týdny naředěným bylinným šamponem s vodou.

Více informací


MICRO RASTA

Jedná se o velmi tenké copánky, kdy jejich počet se pohybuje od 200-350 copánků. Naplétání může trvat až kolem 20 hodin - 2 dny. Pletu je také z kanekalonu nebo chemlonu. Vydrží vám na hlavě až 7 měsíců, ale rozčesávání takových copánků je pak složitější.

Více informací


OPEN RASTA - PRODLUŽOVÁNÍ KANEKALONEM

-mé velmi oblíbené rasta copánky. Jedná se o mini copánky, které pletu z kanekalonu pony a yaki pony. Jsou to tzv. copánky s otevřeným koncem. Touto metodou i prodlužuji vlasy syntetikou. Zapletený copánek může být krátký i 2 cm a zbytek vám nechám rozpuštěný. Kanekalon je k nerozeznání podobný pravým vlasům, vyrábí se také v mnoha odstínech. Copánky ale mohou být i zapleteny víc a nechám vám volný jen konec. Kanekalon pony se dá i skvěle namelírovat a sestříhat do jakéhokoli tvaru. Péče o ně je náročnější. Umývání open rastů vyžaduje cit, aby se rozpuštěný kanekalon necuckal. Je dobré jej projíždět prsty s kondicionerem. Open rasta se dá jakkoli navlnit.

Více informací


CORN ROWS

Neboli francouzské copánky. Je to pouze na vás jaké budete chtít. Tenké, širší, také směr pletení. S kanekalonem nebo bez něj. Kanekalon může jednotlivé copy prodloužit a dodá jim na objemu. Tento účes vydrží až 1 měsíc, záleží na délce vašich vlasů. Čím delší, tím lepší...

Více informací


DREADY

Tvořím pouze z vašich vlasů. Vy si můžete vybrat, jak hrubé nebo dlouhé je chcete. Dready háčkuji, dají se jakkoli nabarvit a prodloužit. Dready zrají jako víno, čím déle je máte, tím jsou hezčí. Péče o dready není náročná. 1.umytí nechte až za měsíc a pak podle potřeby.

Více informací


OPEN SILKY DREADY

Tento účes je vhodný pro ty, kdo chtějí zkusit open rastu s tím rozdílem, že se místo copánku se naplétají pomocí 100% rovného kanekalonu dready +- 5-20 cm dlouhé a zbytek se nechá volný jako u open rasty, s tím, že se po čase zadreadí také. Tento účes je mimořádně bohatý a dá se naplétat i z kratších vlasů. Počet dreadů se pohybuje od 60-120.Péče o ně je jako o dready a open rastu.Konce dreadů lze navlnit tak jako u open rasty.

Více informací


SILKY DREADY

- také patří mezi mé oblíbené. Pokud máte kratší vlasy a nechcete čekat, až vám dorostou, můžu vám je zaplést jaké dlouhé budete chtít. Jsou to dready z kanekalonu vpletené do vašich vlasů, nebo přímo vháčkovány do dreadů z vašich vlasů. Používám kanekalon braid, dready jsou stejné jako z vašich vlasů. Kanekalon se nemusí se opravovat, protože dready z něj vypadají stále skvěle. Můžete si vybrat jakoukoli délku, barvu, tloušt´ku dreadu. Životnost není omezena a vypadají skvěle! 

Více informací


PSEUDO DREADY

Chemlon - Umělé dready, které nejsou nastálo. Jedná se o lesklé, hladké dready jakékoli délky a tloušt´ky. Naplétám je z chemlonu nebo kanekalonu, který je lesklejší. Doporučuji chemlon, protože déle vydrží, je zacelený a netřepí se jako kanekalon. Naplétání těchto dreadů trvá až 3 dny, zaleží na počtu. Péče o ně není náročná, ale vyžaduje cit. Proto je dobré vyhnout se klasickému umývání. Doporučuji vmasírovat šampon a jemně smýt.
Kanekalon-Dready, které vytvořím na vaše přání dopředu ze 100% kanekalonu a poté vám je navážu na vaše vlasy. Tyto dready se dají posouvat po čase k hlavě při odrostech. Výroba těchto dreadů je velmi časově náročná, proto je fajn, když mi dostatečně dopředu sdělíte barvu, tloušt´ku, počet dreadů. Samotné naplétání na vaše vlasy netrvá dlouho. Tento účes vypadá bohatě a dá se zkombinovat se silky dready i rasta copánky.

Více informací


CENÍK

CENY TĚCHTO ÚČESŮ VÁM SDĚLÍM PODLE POŽADAVKU. CENA SE ODVÍJÍ OD POUŽITÉHO MATERIÁLU, HUSTOTY VLASŮ, POČTU COPÁNKŮ, DREADŮ.

Margherita (rasta4u) - Kontaktní informace najdete zde
   
Počet přečtení: : 32822x

DALŠÍ ČLÁNKY