Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Pár řádků o mně

Naplétáním copánků a dreadů se věnuji již 11 let. Baví mě to a vymýšlím a učím se stále něco nového.

Bylo mi 13,když jsem viděla v Brně na Masarykově náměstí holku, která si sama naplétala copánky. Dost mě to uchvátilo, protože jsem si nedokázala představit, že to jde. Hned jak jsem přijela domů, vzala jsem bavlnky a všechny možné nitky, co jsem doma měla a začala jsem si je zkoušet připevnit na své nijak moc dlouhé vlasy. Systém jsem pochopila hned po pár copáncích, které mi upadly. Ale nebylo to ono. Pak mi kamarádka poradila, že copánky se pletou z chemlonu. Sehnala jsem nějakou tmavě šedou barvu a napletla jsem si copánky po celé hlavě. A pak svým kamarádkám. Kamarádkám od kamarádek. Kamarádům.

Na střední jsem se naučila dready a začínala jsem s kanekalonem.Od té doby jsem pletla pořád. Já sama jsem měla copánky na hlavě v kuse pořád přeplétané celých 5 let. Pak open rastu,pseudo dready. Byla jsem s účesy spokojená.Ted už jen motám hlavy vám a opečovávám dready svého přítele.Na hlavě se dají dělat různé kreace. Mixovat silky dready s copánky, pseuda se silky dready, francouzské copánky s rastama, dát si na hlavu nějakou šílenou barvu kanekalonu a prodloužit si s ním vlasy a nebo vytvořit barevné efekty a melíry. Je jen na vaší fantazii:"))

Jsem z Ostravy a z důvodu nedostatku času už nejezdím po ČR. Po Ostravě a okolí (Moravskoslezském  kraji) ano. Pokud máte děti a nemůžete dojet z důvodu hlídání.Jinak pletu v Šenově u Ostravy.je to mezi Ostravou a Havířovem u sebe v útulném kumbálku. Dojedu pro vás kamkoli na nádraží. Je to jen na domluvě... ;o)


  
Co by vás mohlo zajímat:

    
Počet přečtení: : 17312x

DALŠÍ ČLÁNKY