Kontaktní informace:

Margherita

Mobil: 731 336 391
E-mail: margherittta@seznam.cz
Icq: 562 428 451


Ostrava a Moravskoslezský kraj
Web: www.rasta4u.cz

 

Více informací
 

Micro Rasta

Jedná se o velmi tenké copánky, kdy jejich počet se pohybuje od 200-350 copánků. Naplétání může trvat až kolem 20 hodin - 2 dny. Pletu je také z kanekalonu nebo chemlonu. Vydrží vám na hlavě až 7 měsíců, ale rozčesávání takových copánků je pak složitější.

Proč zvolit Micro Rasta Copánky:

- nenáročná údržba
- pokud vás trápí každodenní ranní žehlení vlasů, nebo naopak natáčení, foukání apod.
- jedná se o extravagantní účes, ve kterém budete nepřehlédnutelná
- pokud máte kratší vlasy a přejete si je mít dlouhé
- z  micro rasta copánků lze vytvořit různé kreace na hlavě (poradím vám jak), společenské účesy apod.
- micro rasta copánky vytvoří velký objemZ jakého materiálu je účes:

Naplétám je ze 100% kanekalonu Braid nebo syntetického Jumbo braid, yaki pony, rovného materiálu pony,který vypadá jako pravé vlasy, také z chemlonu. Kanekalon se dost podobá strukturou pravým vlasům. Rasta copánky z chemlonu jsou levnější variantou.
Jak dlouho zabere vytvoření tohoto účesu (Micro Rasta Copánků):

2-3 dny, záleží na počtu copánků.Toto naplétání si rozděluji po 10-12 hodinách za denJak dlouho vám tento účes vydrží:

4-7 měsíců u kanekalonu. U chemlonu vydrží zhruba cca 4-6 měsíců. Vše záleží jak se o dané copánky staráte a v jakém prostředí se vyskytujete, také záleží na rychlosti růstu vašich vlasů apod.Barvy:

Kanekalon je syntetický vlas dost podobný pravým vlasům.Vyrábí se v mnoha barevných i přírodních odstínech, proto není problém vystihnout odstín barvy vašich vlasů. Kanekalon je stálobarevný materiál. Nelze jej barvit. Chemlon se vyrábí také v mnoha odstínech, ale je zde větší problém vystihnout přesnou barvu vašich vlasů. Toho lze docílit např. namícháním více odstínů jedné barvy.

Minimální délka vašich vlasů:

od 6 cm
Délka vytvořeného účesu a počet copánků:

Micro rasta copánky si můžete zvolit jak dlouhé budete chtít, ale délka copánků z kanekalonu je omezena délkou materiálu. Copánky z něj vychází do půli zad-do pasu. Jsem schopna vám je nastavit a naplést delší. Micro rasta copánky z chemlonu mohu naplést jakkoli dlouhé. Můžete si zvolit také počet, hustotu a tloušt´ku jednotlivých copánků. Počet copánků se pohybuje od 200-350ks.
Péče o účes (Micro Rasta copánky):

Péče o copánky není náročná. Doporučuji umývat jednou za 2-3 týdny, jinak podle potřeby. Výborné na micro rasta copánky jsou bylinné šampony a vlasové vody. Důležité je, nepoužívat šampony s kondicionerem a také samotný kondicioner. Pokud se vám dělají lupy,je možné používat šampon proti lupům. Nedoporučuji copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu.Čeho se vyvarovat a na co si dát pozor:

Nedoporučuji copánky zatěžovat a velmi často namáčet, např. na přehradě, na bazénech apod. V takovém případě si je sepněte třeba do drdolu.
Také byste neměla micro rasta copánky nosit déle než 7 měsíců, jdou hůř rozčesat.
Nedoporučuji volit tento účes,pokud máte vlasy oslabené,nebo vám nadměrně vypadávajíZ praxe:

Kanekalon vypadá o dost lépe než chemlon. Takové copánky, jak jsem již výše zmiňovala, déle vydrží až 7 měsíců, Copánky z chemlonu vydrží 4-5 měsíců. Chemlon je zase na druhou stranu levnější variantou. Určitě je fajn nebát se barev. Mnohdy i taková kombinace barev, která se vám zdá šílená, vypadá na rasta copáncích úžasně. Kanekalon se vyrábí v mnoha přírodních odstínech a ty lze také nakombinovat tak, že váš účes dostane správný šmrnc:"))Zajímavosti o Micro Rastě:
Ukázka účesu ve fotografiích:


   
Větší foto zdeVětší foto zdeVětší foto zde

Cena účesu:


   


   
Počet přečtení: : 13698x

DALŠÍ ČLÁNKY